Celebrity

Ç’po ndodh? Pasi i dhanë fund marrëdhënies, Leo dhe Gigi shfaqen në të njëjtin vend

Shkruar nga Anabel

25 Shkurt 2023

Ç’po ndodh? Pasi i dhanë fund marrëdhënies, Leo dhe
Getty Images/ GC Images

Menduam se Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid aq e patën, por në fakt, dyshja na surprizoi, pasi ja ku janë, në të njëjtin vend!

Ç’po ndodh? Pasi i dhanë fund marrëdhënies, Leo dhe
SplashNews.com

Aktori dhe modelja lanë “Casa Cipriani” në Milano 10 minuta pas njëri-tjetrit dhe dolën nga dera vetëm (rrengu më i vjetër në Hollowood) dhe dëshmitarët okularë thanë se ata ishin gjithë kohës bashkë dhe kur e kuptuan që në fakt, u kapën nga sytë kureshtarë, u munduan të fshiheshin, veçanërisht Gigi, e cila përdori truprojën si kamuflim.
 
Leo dhe Gigi ishin prezentë në një festë private me 20 miq të përbashkët, për të festuar ditëlindjen e Edward Enninful, kryeredaktori i “British Vogue”. Në festë nuk munguan as Kendall Jenner dhe Dakota Johnson.
 
Më pas, Gigi u shfaq në pasarelën e Prada-s. Sa për Leo-n, një natë më parë darkoi me modelen Josie Redmond dhe nuk e dimë nëse kemi diçka të re nga Gigi dhe Leo (por sërish jemi kuriozë ta dimë pse u fshehën aq shumë), për për diçka jemi të sigurt, aktori e bën jetën fiks si te “The Great Gatsby”.

Artikuj të sugjeruar: