Celebrity

U tall me vetullat e Selena-s? Reagon Kylie Jenner

Shkruar nga Anabel

24 Shkurt 2023

U tall me vetullat e Selena-s? Reagon Kylie Jenner

Selena Gomez ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditët e fundit. Një nga dramat në internet pati për protagoniste atë dhe Kylie Jenner (+ Hailey Bieber).

Siç mund ta keni parë, Selena postoi një foto duke rregulluar vetullat, ku ndër të tjera shkruante se “do të donte të ishte aq e bukur sa Bella Hadid”.

U tall me vetullat e Selena-s? Reagon Kylie Jenner

Fill pas kësaj, Kylie postoi një foto të sajën me mbishkrimin “prit, ishte një aksident?” dhe më vonë, ripostoi një screenshot nga telefonata në FaceTime me Hailey Bieber. Nga çfarë ra në sy, të treja vajzat tregonin vetullat e tyre.

U tall me vetullat e Selena-s? Reagon Kylie Jenner

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Comments By Celebs (@commentsbycelebs)

“Asnjë tallje drejtuar Selena-s. Nuk e pashë postimin e saj për vetullat,” komentoi Kylie në një video në TikTok. “Ju djema thjesht po thurni diçka nga asgjëja.”

“Është e gjitha e panevojshme. Unë jam një fanse e Kylie-t,” komentoi Selena.

Qartë.