Celebrity

Vajza e Johnny Depp duket fiks si ish-e dashura e tij, Kate Moss, në foton e fundit!

Shkruar nga Anabel

23 Shkurt 2023

Vajza e Johnny Depp duket fiks si ish-e dashura e tij, Kate Moss, në foton
Photo Source: Bang Showbiz

Lily-Rose Depp ka rikrijuar pamjen e një prej supermodeleve më ikonike në botë, që rastësisht është edhe ish- e dashura e babait të saj.

Vajza e Johnny Depp duket fiks si ish-e dashura e tij, Kate Moss, në foton
Depp për kopertinën e i-D. Photo Credits: Karim Sadli

Vajza 23-vjeçare e Johnny Depp mbuloi numrin e pranverës të revistës i-D, topless me një palë xhinse Chanel dhe si pjesë e fotografive, ajo pozoi me një fustan të tejdukshëm të stilit të viteve '90, shumë i ngjashëm me atë që Kate Moss kishte veshur në 1993.

Vajza e Johnny Depp duket fiks si ish-e dashura e tij, Kate Moss, në foton
Moss veshi fustanin famëkeq të Liza Bruce gjatë një eventi të vitit 1993, organizuar nga Elite Models. Photo Credits: Getty Images

Ndërsa fustani i Kate u dizenjua nga Liza Bruce, ai i Lily-Rose është krijim i Martin Keehn.

Vajza e Johnny Depp duket fiks si ish-e dashura e tij, Kate Moss, në foton
Lily-Ross Depp duket si Kate Moss gjatë xhirimeve për kopertinën e revistës i-D. Photo Credits: Karim Sadli

Johnny dhe Kate ishin bashkë nga viti 1994 deri në 1998. Vitin e kaluar, supermodelja dëshmoi në gjyqin e ish-it të saj për shpifje kundër ish-gruas së aktorit, Amber Heard.

Vajza e Johnny Depp duket fiks si ish-e dashura e tij, Kate Moss, në foton
Johnny Depp & Kate Moss u njohën në vitet 1990. Photo Credits: Ron Galella Collection via Getty Images

Aktori i "Pirates of the Caribbean" ka vajzën Lily-Rose dhe një djalë, Jack, 20 vjeç, me ish-të dashurën Vanessa Paradis, me të cilën ai ishte për 14 vjet përpara se të ndaheshin në vitin 2012.

Burimi: Page Six