Celebrity

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate e prek princin William në të pasme

Shkruar nga Anabel

21 Shkurt 2023

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate
Getty Images

Kate Middleton dhe princi William u shfaqën në ceremoninë e ndarjes së çmimeve BAFTA dhe në një moment, (që me shumë gjasa Kate mendoi se do të kalonte pa u vënë re) ajo u filmua duke i gjuajtur lehtë (ose prekur) të pasmet e bashkëshortit.

@voguemagazine #KateMiddleton’s butt tap (grab?) of #PrinceWilliam is everything you need to see to know that royals are just like us and every married couple out there. As seen on the #BAFTAs ? original sound - Vogue

Që të jemi të qartë, gjeste të tilla, qoftë e dhe prekja e duarve, janë jo fort të zakonshme për anëtarët e familjes mbretërore dhe sigurisht, kjo i çuditi jo pak njerëzit.

Gjithsesi, përpos habisë, shumica e njerëzve e komentuan veprimin si të lezetshëm. Disa nga komentet ishin:

"Gjejeni se kush piu ca gota verë dhe kujtoi Kate-n e vjetër"referuar të shkuarës së princeshës, e cila asokohe ka qenë shpirti i festës:

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate

"Kjo është diçka që nuk prisja ta shihja":

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate

"Po kontrollonte nëse (ai) e kishte me vete kuletën":

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate

Dhe sigurisht, shumë emoji, inkurajime dhe buzëqeshje:

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate

Internetit s’i shpëton asgjë: Bëhet virale videoja ku Kate

Pra, edhe pse me petkun mbretëror, sërish Kate dhe William janë një çift cool!

Artikuj të sugjeruar: