Celebrity

Rihanna nuk e dinte që ishte shtatzënë kur realizoi këto foto

Shkruar nga Anabel

17 Shkurt 2023

Rihanna nuk e dinte që ishte shtatzënë kur realizoi këto

Rihanna iu rikthye skenës në mënyrën më të bujshme të mundshme – në Super Bowl – dhe fill pas kësaj publikoi foto të familjes së saj, duke ndarë edhe detaje për shtatzëninë e dytë.

Në kopertinën e British Vogue, Rihanna pozoi me partnerin, A$AP Rocky dhe djalin e tyre të vogël.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Pas publikimit të kopertinës, Rihanna postoi në Instagram disa momente nga seti fotografik.

“Sa e çuditshme që dy foshnjat e mia ishin në këto foto dhe mami nuk e kishte idenë,” shkroi ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Përfaqësuesit e Rihanna-s konfirmuan lajmin e shtatzënisë pasi ajo përfundoi performancën në Super Bowl halftime show.

Rihanna dhe Rocky nuk e kanë zbuluar ende gjininë e bebit.