Instagramming

Mbishkrimet më të ëmbla për Shën Valentinin, që të shoqërosh fotot me personin e zemrës

Shkruar nga Anabel

14 Shkurt 2023

Mbishkrimet më të ëmbla për Shën Valentinin, që

Shën Valentini është Dita e të Dashuruarve dhe si e tillë, meriton të postosh një foto me personin e zemrës! Ti gjej foton perfekte, në të japim ca ide se ç’të shkruash:
 
Nëse ke në plan të postosh foto nga një udhëtim:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Priyanka (@priyankachopra)

“Partneri im në çdo udhëtim”.

“Çdo ditë sjell një aventurë të re me ty”.

“Të gjitha perëndimet janë më të bukura me ty”.
 
Një foto nga përditshmëria:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adam Devine (@adamdevine)

“Çiftet që qeshin bashkë, plaken bashkë!”.

“Me thënë të drejtën, vetëm unë mund ta përballoj gjithë këtë dashuri".

"1 foto, 1001 kujtime".

“Personi im i preferuar për të bërë çmenduri”.

“I/e vetmi/ja që njeh anën time më të çmendur”.

"S'e di si e ke pasur jetën pa mua, por kaq të bukur jo njëherë".

Frymëzuar nga këngët:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)


“Të dua! Sot e përgjithmonë”.

“Ti je parajsa mbi tokë”.

“Must be love on the brain!”.

“Fatmirësisht, u dashurova me mikun/en tim/e më të mirë”.

“Nga dashuria që kam për ty, mund të të shquaj edhe në mjegull”.
 
Një foto klasike, duke u puthur:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by S O P H I E T U R N E R (@sophiet)

“Në vendin më të sigurt”.

“Asnjë ditë pa puthjet e tua”.

“Kaq është mëse mjaftueshëm”.

Artikuj të sugjeruar: