Moda

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe të dukesh yll

Shkruar nga Anabel

9 Shkurt 2023

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
Instagram

Hailey Bieber njihet për veshjet e saj super cool dhe për faktin që e stillon në mënyrë perfekte ngjyrën e zezë. Ne kemi përzgjedhur disa sugjerime që mendojmë se duhet t’i rikrijosh me patjetër:
 
Streçe, bluzë, taka, pallto

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
Instagram

Fustan i shkurtër, çorape të bardha, loafers

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
Instagram

Fustan – xhaketë

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
@janessageorge99/ Pinterest

Korse dhe xhinse

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
Instagram

Crop top, xhinse, xhaketë lëkure

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
Instagram

Pantallona lëkure, golf, pallto lëkure

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
Pinterest

Fustan i shkurtër, pellush, geta të zeza

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
@voguemagazine/ Pinterest

Fustan i shkurtër, xhaketë lëkure, çizme të gjata

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
Pinterest

Fund i gjatë, i çarë, crop top, pallto

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
@valsofiiii/ Pinterest

Streçe, xhup oversized dhe atlete

Frymëzuar nga Hailey Bieber: Si ta kombinosh ngjyrën e zezë dhe
@borodk/ Pinterest

Artikuj të sugjeruar: