Moda

Nëse ke një palë kufje të mëdha, urime, je pjesë e trendit të momentit (me/pa dëshirë)

Shkruar nga Anabel

6 Shkurt 2023

Nëse ke një palë kufje të mëdha, urime, je pjesë e
COMPOSITE: GETTY IMAGES. (COLLAGE BY SARA DELGADO)

Kufjet e mëdha, over-head janë kthyer në aksesorët e momentit dhe janë aprovuar nga gocat me stil.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella ? (@bellahadid)

Bella Hadid është një ndër të parat që e ka përqafuar trendin e ri, sigurisht edhe TikTok-u, i cili po gëlon edhe nga kombinimet që mund t’i bësh këtyre kufjeve.

Pra, thuaji “lamtumirë” Airpods dhe bli një palë kufje over-head, sepse sipas njerëzve në TikTok, janë më stylish, nuk humbasin kurrë, dëgjon muzikë dhe dukesh cool!

@carterpcs #stitch with @morganlynnschuette Airpod Max is not bad, but there are better Wireless Noise canceling headphones from brands like Sony and Bose #carterpcs #techtok #headphones #sonywh1000xm4 #airpodsmax ? original sound - Carterpcs
@shanelorange those airpods are becoming my only personality trait im sorry #ootd #pourtoi #fyp ? You Are My High (Extended Version) - Demon

Artikuj të sugjeruar: