TV Mania

Efi, e eliminuara tjetër nga shtëpia e “BBVA”

Shkruar nga Anabel

5 Shkurt 2023

Efi, e eliminuara tjetër nga shtëpia e “BBVA”

Efi Dhedhes është e eliminuara surprizë e cila lë shtëpinë e “BBVA”, pas nominimit që i bëri Dea Misheli.

Banorja nominoi 3 banorët: Luiz, Kiara dhe Efi, duke i vendosur përballë njëri-tjetrit dhe me vendimin e publikut, u vendos që shtëpinë ta lërë Efi, për të përfunduar kështu rrugëtimin drejt çmimit të madh.

Ajo falenderoi banorët për përvojën e paharrueshme dhe iu referuar Luizit si "fitues", duke i dhënë kurajo dhe këshilla.

MOS I HUMBISNI