Celebrity Style

Për çfarë kemi nevojë në jetë? Për kostumin e kuq të Kate Middleton

Shkruar nga Anabel

1 Shkurt 2023

Për çfarë kemi nevojë në jetë? Për kostumin
Getty Images

Kate Middleton shquhet për veshjet e saj elegante, por këtë radhë na ka surprizuar me një kostum të kuq, që na i bëri sytë zemra.

Për çfarë kemi nevojë në jetë? Për kostumin
Getty Images


 
Kate dukej rrëzëllitëse me stilin monochromatic, me një xhaketë të hollë dhe delikate, pantallona me prerje serioze, të lirshme, takat e kuqe, çantën në të njëjtën ngjyrë dhe vathë të mëdhenj ngjyrë ari, duke kompletuar një veshje fantastike.

Për çfarë kemi nevojë në jetë? Për kostumin
Getty Images


Së bashku me princin William (i cili ishte kombinuar me bashkëshorten përmes kollares), princesha e Uellsit u paraqit në eventin e çmimeve BAFTA, kaq perfekte dhe me thënë të drejtën, kostumi i saj na duhet të gjithave, sepse është i përsosur për një darkë familjare, ose me kolegët, për punë, dasmë, apo edhe thjesht për të mahnitur çdokënd!

Artikuj të sugjeruar: