Marredhenie

Djemtë duhet ta lexojnë patjetër: Ide dhuratash për Shën Valentinin, sugjeruar nga gocat

Shkruar nga Anabel

31 Janar 2023

Djemtë duhet ta lexojnë patjetër: Ide dhuratash për
Courtesy of brands

Sot është dita e fundit e janarit, që zgjat 2 vite dhe sa të hapësh e të mbyllësh ti sytë, do të jetë 14 shkurt. Që (edhe) ky Shën Valentin të mos të të gjejë të papërgatitur, ja ku i ke disa dhurata që mund t’ia bësh të dashurës, sugjeruar nga gocat që e dinë se ç’duan për Shën Valentin:
 
Buqeta me lulet e preferuara
 
P.S.: Çoja te puna!
 
Qiri me aromën e preferuar

Një set me çarçafë sateni

Produkte për përkujdesin e fytyrës

Një set për përkujdesjen e trupit

Një varëse me zemër

Intimot që ka qejf

Parfumin e saj të preferuar

Pajisje teknologjike

Një Instax Mini

Pizhame sateni

Një set për kujdesin e flokëve

Një palë kufje të reja dhe një playlistë vetëm për të, në Spotify