Moda

Disa kombinime stylish për çdo ditë të javës

Shkruar nga Anabel

28 Janar 2023

Disa kombinime stylish për çdo ditë të javës
@bhmfblog/ Pinterest

Veshjet e çdo dite janë dilema që na mundon sapo nisim ditën, ndaj kemi menduar t’jua lehtësojmë pak punën me disa sugjerime:
 
Të hënën

Disa kombinime stylish për çdo ditë të javës
@JoannaRahier/ Pinterest


Nise javën e kuruar!
  
Të martën

Disa kombinime stylish për çdo ditë të javës

Një palë pantallona lëkure dhe një pulovër. P.S.: Mos harro pallton.
 
Të mërkurën

Disa kombinime stylish për çdo ditë të javës
@JoannaRahier/ Pinterest

Një fund dhe pulovër. Seksi dhe rehat.
 
Të enjten

Disa kombinime stylish për çdo ditë të javës
@TheCelebrityDresses/ Pinterest

Kostum që bie në sy!
 
Të premten

Disa kombinime stylish për çdo ditë të javës
Pinterest

Streçe, xhup të rehatshëm dhe kambale!
 
Të shtunën

Disa kombinime stylish për çdo ditë të javës
@sennlyy/ Pinterest

Pulovër dhe pantallona të lirshme.
 
Të dielën

Disa kombinime stylish për çdo ditë të javës
artisthue.com

Kostum sportiv!

Artikuj të sugjeruar: