Celebrity

Nisur nga Pete Davidson, këta janë disa V.I.P-a që kanë hequr tatuazhet dedikuar ish-ave

Shkruar nga Anabel

27 Janar 2023

Nisur nga Pete Davidson, këta janë disa V.I.P-a që kanë
BACKGRID

Ndarja është e vështirë, imagjino të kesh edhe një tatuazh dedikuar ish-it. Po, është një gabim që edhe personat e famshëm e kanë bërë. Rasti më i fundit? Pete Davidson, i cili kishte plot 4 tatuazhe dedikuar Kim Kardashian:

1. Një shprehje: “My girl is a lawyer” (Vajza (në kuptimin: e dashura) ime është avokate”.

2. Një tjetër me inicialet e Kim dhe të katër fëmijëve që ajo ka me Kanye West.

3. Një tjetër “Jasmin (simboli i infinitit) Aladdin”.

4. Një damkë që shkruante “KIM”.

Por, tanimë i përkasin të shkuarës dhe Pete i ka hequr të gjitha këto tatuazhe. Ama, ka edhe të tjerë V.I.P-a që kanë bërë po të njëjtin veprim:

Sërish, Pete

Nisur nga Pete Davidson, këta janë disa V.I.P-a që kanë

Një tatuazh dedikuar ish-të dashurës së tij, Ariana Grande.

Amber Rose

Nisur nga Pete Davidson, këta janë disa V.I.P-a që kanë

Kur u nda nga Wiz Khalifa, Rose mbuloi portretin e reperit me një tjetër tatuazh.
 
Kylie Jenner

Nisur nga Pete Davidson, këta janë disa V.I.P-a që kanë

Ajo u nda nga Tyga, të cilit i kishte dedikuar një “t” të vogël në kyçin e këmbës, të cilin momentalisht e ka zëvendësuar me një “la”.

Johnny Depp

Nisur nga Pete Davidson, këta janë disa V.I.P-a që kanë

Aktori i kishte dedikuar ish-it të tij ikonik, Winona Ryder një tatuazh ku shkruhej “Winona Forever” dhe e ndryshoi në “Wino (verë) Forever”.

Marc Anthony

Nisur nga Pete Davidson, këta janë disa V.I.P-a që kanë

Ai kishte shkruar në kyçin e dorës “Jennifer” dhe tanimë ka një tjetër tatuazh.
 
Angelina Jolie

Nisur nga Pete Davidson, këta janë disa V.I.P-a që kanë

Jolie ishte e martuar me Billy Bob Thornton kur shkroi emrin e tij. Pas divorcit, e fshiu tatuazhin dhe në të njëjtin vend ka koordinatat e vendeve ku kanë lindur fëmijët e saj.

Artikuj të sugjeruar: 
 

MOS I HUMBISNI