Celebrity

Njerëzit mendojnë se Taylor Swift *sërish* e thumboi ish-in e saj, John Mayer

Shkruar nga Anabel

27 Janar 2023

Njerëzit mendojnë se Taylor Swift *sërish* e thumboi ish-in e
Getty Images

Dje, John Mayer po shihte terezinë e tij, mendoi të njoftonte në Twitter se do të mbante një tur për vitin 2023. “Do të këndoj këngë të reja. Këngë të vjetra. Këngë që kurrë më parë nuk i keni dëgjuar. Shpresoj t’ju shoh aty”.

Ku hyn Taylor këtu? Heh, 1 orë më vonë, u jep fansave të saj një njoftim të rëndësishëm se do të publikonte videon e shumëpritur të këngës "Lavender Haze".

Ja dhe postimi i Taylor:

Pra, si me thënë, Taylor sërish e eklipsoi suksesin e ish-it të saj. Sigurisht, fansat e saj e vunë re, se e dinë shumë mirë që nuk është aspak një rastësi.
 
Ja dhe reagimet e njerëzve:
 
Dikush e quajti sjellje mbretëreshe:

Patjetër, një meme:

“John Mayer njoftoi se do të organizojë një tur dhe një orë më vonë, Taylor njoftoi se do të publikojë “Lavender Haze” video”.

Reagime të tjera:

Taylor dhe John kanë qenë të lidhur në 2009 deri në 2010-ën, kur ajo ishte 19 vjeç dhe John 32 vjeç. Dyshja ka bashkëpunuar në projekte muzikore së bashku dhe pas ndarjes, Tay i dedikoi një prej këngëve më të njohura, "Dear John".

Artikuj të sugjeruar: