Make-Up

Emma Roberts përdor një furçë dhëmbësh për vetullat dhe rezultati është fantastik

Shkruar nga Anabel

27 Janar 2023

Emma Roberts përdor një furçë dhëmbësh për

Emma Roberts ka vetulla të adhurueshme dhe sigurisht që ne ishim gati të dinim rutinën e saj të bukurisë për të marrë ndonjë këshillë.

Në një video për Vogue, Emma shprehet se i pëlqen shumë të rregullojë vetullat dhe është e fiksuar me to.

Ajo nxori një mini-furçë dhëmbësh metalike të cilën e përdorte për të aplikuar dyllin e vetullave.

Vetullat marrin formë menjëherë dhe duken të plota dhe të kuruara. Pra, harrojeni furçën e vogël të vetullave. Përdorni një dyll për vetullat + furçë dhëmbësh me fije të buta dhe kaq.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue (@voguemagazine)