Celebrity Style

Kaq thjesht, kaq yll: Frymëzohuni nga look-u i Kaia Gerber

Shkruar nga Anabel

25 Janar 2023

Kaq thjesht, kaq yll: Frymëzohuni nga look-u i Kaia Gerber

Kaia Gerber njihet për stilin e saj minimalist, por që bie gjtihmonë në sy. Ajo u fotografua në Los Angeles me një xhaketë të zezë të gjerë dhe pantallona në ngjyrë të njëjtë.

Kaia e kombinoi kostumin me një palë atlete Adidas Samba. Për të qëndruar te stili i saj minimalist, ajo preferoi një çantë lëkure të zezë me detaje gold. Grimi minimalist, flokët me onde të lehta dhe kaq.

Kaq thjesht, kaq yll: Frymëzohuni nga look-u i Kaia Gerber

Kaia ka qenë gjithmonë adhuruese e garderobës së thjeshtë. Vitin e kaluar, ajo bashkëpunoi me Zara-n për një koleksion prej më shumë se 30 elementë (veshje, këpucë, aksesorë) që supozohet të jenë thelbësore për çdo njeri.