Celebrity Style

Nuk duhet ta humbisni reagimin e Kylie kur sheh fustanin *me kokë luani* në trupin e Irina Shayk

Shkruar nga Anabel

24 Janar 2023

Nuk duhet ta humbisni reagimin e Kylie kur sheh fustanin *me kokë luani*

Interneti ishte ende po merrte veten pasi Kylie u shfaq në Javën e Modës me një fustan të zi me kokë luani, kur vërshuan postimet që tregojnë momentin (tashmë viral) kur Kylie sheh modelen Irina Shayk, e cila kishte veshur gjithashtu fustanin e zi me kokë luani.

Edhe pse ajo e dinte që Irina do ta prezantonte fustanin, sërish reagimi i Kylie-s ishte fantastik.

Dhe, ja, këto janë reagimet e internetit:

Në koleksionin e Schiaparelli-t, i prezantuar në Javën e Modës në Paris, përpos kokës së luanit, u shfaqën edhe modele të tjera me kafshë, një kokë ujku dhe një tjetër me leopard. Marka shpjegoi se edhe pse kokat e kafshëve dukeshin super reale, sërish ishin fallso dhe asnjë kafshë nuk ishte lënduar për të krijuar këtë koleksion.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI