Celebrity

Iku dhe një dilemë tjetër: Kështu shqiptohet emri i djalit të Kylie dhe Travis

Shkruar nga Anabel

23 Janar 2023

Iku dhe një dilemë tjetër: Kështu shqiptohet emri i djalit
@kyliejenner/ Instagram

Ndërkohë që gjithë Shqipëria shihte Prime-n e “BBVA”, Kylie Jenner postoi një album me foto të djalit të saj, emrin e tij, si dhe na mësoi si ta shqiptojmë. Emri është Aire, do të thotë “luani i Zotit” dhe shqiptohet: Air (si ajër).

Këtë e konfirmoi vetë Kylie, duke komentuar në një postim që shtronte pyetjen nëse emri i vogëlushit shqiptohet “Air” apo “Airey”. Kylie specifikoi përgjigjen e parë dhe tani jemi të gjithë të qetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Comments By Celebs (@commentsbycelebs)

Në shkurt të 2022-shit, Kylie u bë nënë për herë të dytë. Ajo ka dy fëmijë, Stormi dhe Aire, së bashku me ish-partnerin, Travis Scott, me të cilin i dha fund lidhjes në fillim të janarit. Marrëdhënia e tyre ka pasur gjithnjë ulje-ngritje, për shkak të stileve të ndryshme të jetesës, por gjithsesi nuk përjashtohet mundësia e një rikthimi.

Artikuj të sugjeruar: