Celebrity

Pritja mori fund! Kylie Jenner tregon për herë të parë portretin dhe emrin e djalit

Shkruar nga Anabel

22 Janar 2023

Pritja mori fund! Kylie Jenner tregon për herë të parë
@kyliejenner/ Instagram

Kylie Jenner ka thyer mbrëmë internetin, ndërsa postoi një album me foto të djalit të saj dhe zbuloi emrin: Aire!

Ende nuk dihet se si shqiptohet emri i bebushit, por dimë që shkon shumë me emrin Storm.

Pritja mori fund! Kylie Jenner tregon për herë të parë
@kyliejenner/ Instagram

Kuptimi i emrit, sipas Google është “luani i Zotit” dhe Aire ka ardhur në jetë në shkurt të vitit 2022.

Pritja mori fund! Kylie Jenner tregon për herë të parë
@kyliejenner/ Instagram

Kylie ka dy fëmijë: Stormi dhe Aire, së bashku me ish-partnerin, Travis Scott. Momentalisht, ajo dhe Travis i kanë dhënë fund raportit të tyre, megjithëse ekzistojnë gjasat që të rikthehen sërish bashkë.

Artikuj të sugjeruar: