Celebrity

Khëm-khëm! Thuhet se Pete Davidson ka një të dashur të re!

Shkruar nga Anabel

20 Janar 2023

Khëm-khëm! Thuhet se Pete Davidson ka një të dashur të
Page Six

Pete Davidson u shfaq, u lidh me gjithë gocat e bukura dhe vijon të na surprizojë. Tanimë, thuhet se Pete dhe Chase Sui Wonders po dalin bashkë dhe në fakt, ata s’është se po fshihen.
 
Dyshja u fotografua të kapur për dore jashtë ambienteve të “Universal Studios Hollywood” dhe duken shumë të lumtur dhe kanë shumë kimi së bashku.

Khëm-khëm! Thuhet se Pete Davidson ka një të dashur të
Page Six

Chase Sui po e shihte me gjithë dashuri Pete dhe mund të themi se komediani e ka një sekret që e duan të gjitha gocat kaq shumë, se s’ka mundësi.

Khëm-khëm! Thuhet se Pete Davidson ka një të dashur të
Page Six


Pete është pa diskutim djali i preferuar i Hollywood-it dhe ka pasur të dashura yje, si për shembull: Ariana Grande, Kim Kardashian dhe Emily Ratajkowski.
 
Nëse pyet veten pse Pete është kaq i suksesshëm me gocat, ja ku i ke disa arsye. Thjesht kliko dhe lexoji.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI