TV Mania

Në ‘Gjëra që s’na hyjnë në punë, por duam t’i dimë’: Ja sa kamera ka gjithsej në BBVA

Shkruar nga Anabel

20 Janar 2023

Në ‘Gjëra që s’na hyjnë në punë, por

Numri i kamerave të “Big Brother VIP Albania” nuk do të na hyjë kurrë në punë, nuk do të na pyesë kurrë njeri nëse e dimë si informacion, por kjo nuk do të thotë se nuk jemi kuriozë. Ne, bashkë me ju që klikuat këtë artikull.

Në “Wake up”, regjisori i BBVA, Eduart Grishaj, u pyet se sa kamera ka gjithsej shtëpia e famshme. Pra?

73 që xhirojnë 24 orë. 104 kur bashkohen edhe me kamerat e spektaklit. Në finalen e edicionit të parë numri shkoi në 118.

Gjithë këto kamera dhe prapë vetëm Luizin shohim.

Në ‘Gjëra që s’na hyjnë në punë, por