Celebrity

Pas thashethemeve se është e lidhur, reagon Selena Gomez

Shkruar nga Anabel

20 Janar 2023

Pas thashethemeve se është e lidhur, reagon Selena Gomez
Getty Images

Disa ditë më parë, kudo qarkulloi thashethemi se Selena Gomez po del me Drew Taggart. Epo, radhën për të thënë diçka e tha Selena dhe ajo tregoi se është beqare!

Pas thashethemeve se është e lidhur, reagon Selena Gomez
 
Përmes një postimi në Instastory, Selena shkroi: “Më pëlqen shumë të rri vetëm” dhe e shoqëroi foton me hashtag-un #Iamsingle (“#JamBeqare”).

Zërat se Gomez dhe Taggart po dilnin bashkë u bënë shumë virale, pas burimeve të shumta që thanë se i kishin parë nëpër takime romantike. Burimet u shprehën se dyshja po del bashkë, por deri më tani, nuk ka asgjë serioze, megjithëse Selena duket shumë e dhënë pas Drew.

Pas thashethemeve se është e lidhur, reagon Selena Gomez
Page Six


E më pas, “Page Six” publikoi foto të tyre në një sallë boëling. Por mesa duket, Selena vijon të mbetet beqare dhe po e shijon kohën e saj vetëm.

Artikuj të sugjeruar: