Horoskopi

Nëse je një Ujor që do lirinë dhe pavarësinë, kjo playlistë është fiks për ty

Shkruar nga Anabel

20 Janar 2023

Nëse je një Ujor që do lirinë dhe pavarësinë, kjo
Getty/Margie Rischiotto

Tani që Ujorët janë më në qendër të vëmendjes se kurrë, do të merremi pak më shumë se zakonisht me ta. Madje, do t’u tregojmë edhe një playlistë dedikuar shenjës që vdes për pavarësinë dhe lirinë personale.

"Mamës" - Elvana Gjata

"Zjarr e ftohtë" - Luiz Ejlli

"Ti nuk më meriton" - Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku

"Arusha" - Aida Baraku

"Kurrë mos thuaj jo" - Julka

"MONO" - Alban Kondi, Bojken Lako dhe Kastro Zizo

"Gjinkalla" - Kastro Zizo

"Merre Lehtë" - Bojken Lako

"Pranë finishit" - Eugent Bushpepa

"Come As You Are" - Nirvana

"Tainted Love" - Marilyn Manson

"Flashing Lights" - Kanye West

"Psycho Killer" - Talking Heads
 
Aquarius” - Tinashe

"She Got Her Own" - Ne-Yo ft. Jamie Foxx dhe Fabolous

"Primadonna" nga Marina dhe The Diamonds

Independent Women, Pt. 1” nga Destiny’s Child

Run the World (Girls)” nga Beyoncé

"Ain't No Mountain High Enough" nga Marvin Gaye dhe Tammi Terell

"Freedom" - Anthony Hamilton & Elayna Boynton

Born This Way” nga Lady Gaga

You Need to Calm Down” nga Taylor Swift

"Alright" nga Kendrick Lamar

Fantasy" nga Mariah Carey

"Marvin's Room" nga Drake

Sign of the Times” nga Harry Styles

Can’t Tell Me Nothing” nga Kanye West

"Conceited" nga Flo Mili

Blinding Lights” nga The Weeknd

Just a Girl” nga No Doubt

Savage” nga Megan Thee Stallion

Aquarius/Let the Sunshine In” nga Hair

Artikuj të sugjeruar: