Celebrity Style

Duhet të shihni Bella Hadid – të shndërruar në Marilyn Monroe!

Shkruar nga Anabel

20 Janar 2023

Duhet të shihni Bella Hadid – të shndërruar në Marilyn

Gjithmonë duke luajtur me stilin e flokëve, supermodelja dhe ikona e modës Bella Hadid tani provoi të shndërrohej në Marilyn Monroe!

Në një video në Instagram, 27-vjeçarja shfaqet me paruken bionde tipike të Marilyn, kuruar nga stilisti Sam McKnight dhe videoja na kujton një skenë tipike hollivudiane.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella ? (@bellahadid)

Aktualisht, ngjyra e flokëve të Bella-s është një ngjyrë bakri, si për të na treguar se po, asaj i shkojnë të gjitha!

Duhet të shihni Bella Hadid – të shndërruar në Marilyn