Celebrity

Shakira zbuloi që Piqué e tradhtonte nga një kavanoz reçeli?

Shkruar nga Anabel

19 Janar 2023

Shakira zbuloi që Piqué e tradhtonte nga një kavanoz

Shakira dyshohet se kuptoi që Gerard Piqué po e tradhtonte kur pa se reçeli në kavanozin në frigorifer po pakësohej.

Burime të ndryshme thonë se këngëtarja e "Hips Don't Lie" u kthye në shtëpi pas një udhëtimi dhe dyshoi kur pa se niveli i reçelit në një kavanoz ishte ulur. Futbollisti dhe fëmijët e tyre, të gjithë, e urrejnë reçelin.

Madje, në këngën “Te Felicito” në bashkëpunim me Rauw Alejandro, duket se Shakiara aludon për këtë gjë, kur në një pjesë të videoklipit hap frigoriferin dhe sheh kokën e Alejandro-s.

Shakira zbuloi që Piqué e tradhtonte nga një kavanoz

Ajo foli për marrëdhënien e përkeqësuar me Piqué-n në “BZRP Music Session #53” ku ndër të tjera vuri në shënjestër ish-partnerin dhe të dashurën e tij 23-vjeçare. “Më ke lënë vjehrrën si fqinje / median në derën time dhe në borxhe me qeverinë”, këndon Shakira.

Pas publikimit të këngës, Shakira dyshohet se vendosi një kukull si shtrigë në ballkonin e saj dhe e vendosi me fytyrë në drejtim të shtëpisë së nënës së Piqué.

Shakira zbuloi që Piqué e tradhtonte nga një kavanoz

*Shkojmë dhe shënojmë me laps të gjithë kavanozët në frigorifer*

Shakira zbuloi që Piqué e tradhtonte nga një kavanoz