Instagramming

Instagrami i Kiarës: Hoqën Luizin nga videoja? Ja si qëndron e vërteta

Shkruar nga Anabel

18 Janar 2023

Instagrami i Kiarës: Hoqën Luizin nga videoja? Ja si qëndron e

Kushdo që e menaxhon llogarinë e Kiarës në Instagram acaroi jo pak ndjekësit nëpër rrjete sociale, të cilët shpërthyen në kritika dhe komente jo dhe aq dashamirëse për faktin që Luizi nuk shfaqej kurrkund në videon e ditëlindjes së Kiarës.

Si qëndron e vërteta? Fansat e Luizit të qetësohen. “Sqarim! Nuk është prerë askush nga video e postuar në Instagram feed! Thjesht video është publikuar në formatin Reels. Qetësohuni! Paqe dhe dashuri,” shkruhet në Instagramin e Kiarës.

Instagrami i Kiarës: Hoqën Luizin nga videoja? Ja si qëndron e

Kur videot postohen në formatin Reels, mund të ndodhë që të pritet një pjesë e videos.

Kiara Tito festoi dje ditëlindjen dhe Luiz Ejlli i rezervoi një surpizë. Disa komentues pyesnin në videon e postuar në Instagramin e moderatores se përse ai nuk ishte pjesë e postimit.

Pas komenteve, në Instagramin e Kiarës u postua edhe momenti i surprizës, këtë herë, me Luizin e paprerë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)