Showbiz dhe TV

Dhuna në BBVA: Produksioni u vendos një *dënim* të gjithë banorëve

Shkruar nga Anabel

17 Janar 2023

Dhuna në BBVA: Produksioni u vendos një *dënim* të

Për të reduktuar gjuhën e ashpër të përdorur në Big Brother VIP Albania, produksioni ka vendosur që çdo banor që ofendon ose përdor dhunë verbale ndaj banorëve të tjerë do të "gjobitet" duke zbritur 2000€ nga çmimi i madh.

Mbrëmjen e sotme, Big Brother ka vendosur të përjashtojë nga gara Kejvina Kthellën, për dhunën fizike të përdorur ndaj Luiz Ejllit.

Ndërkohë, të gjithë banorëve u është tërhequr vëmendje për të qenë më të kujdesshëm me mënyrën e të shprehurit dhe me "shakatë" që bëhen në shtëpi.

Artikuj të rekomanduar: