Showbiz dhe TV

Dhunë fizike në BBVA: Produksioni merr masa për Kejvina Kthellën

Shkruar nga Anabel

17 Janar 2023

Dhunë fizike në BBVA: Produksioni merr masa për Kejvina

Në prime-n e kaluar të Big Brother VIP Albania, një debat mes Luizit dhe Kejvinës degradoi në dhunë fizike nga kjo e fundit.

Përgjatë javës, produksioni vendosi të shohë se si banorët dhe veçanërisht Kejvina dhe Luizi kanë "diskutuar, analizuar dhe kuptuar rëndësinë e ngjarjes".

Për dhunën e përdorur, por edhe për mënyrën se si reagoi në ditët në vazhdim, Big Brother ka vendosur që Kejvina të skualifikohet nga gara, duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Big Brother nuk toleron dhunën e asnjë forme, "por për dhunën fizike në veçanti, merren masa drastike".