Instagramming

Me një shembull konkret, Eduart Grishaj reagon për herë të parë për zërat që qarkullojnë rreth “BBVA

Shkruar nga Anabel

16 Janar 2023

Me një shembull konkret, Eduart Grishaj reagon për herë të

Regjisori Eduart Grishaj ka reaguar përmes 3 postimeve në Instastory rreth zërave të shumtë që ka shkaktuar edicioni i dytë i “BBVA”.
 
Eduarti ka ndarë me ndjekësit tre mesazhe që mesa duket i kanë ardhur nga i njëjti person.

Me një shembull konkret, Eduart Grishaj reagon për herë të

“Rubrika: Mesazhet në Instagram

Hidden requests

Oo Eduard Grishaj, o çun legen, mendon se do na e hedhësh neve ti! Ke futur atë Luizin tënd nga Shkodra dhe i mban anën atij. Nuk la njeri pa sharë dhe ofenduar aty brenda dhe ti e mbron gjithë ditën. Nuk ke faj ti, por ne që ju shikojmë juve. Produksion i fëlliqur, nuk do ju shikojë më njeri”, shkroi regjisori, referuar thashethemeve se produksioni e mbante paksa me hatër Luizin, duke publikuar shumë shpesh situata rreth tij nëpër rrjetet sociale.
 
Në story-n pasardhës, ai shkruan:

Me një shembull konkret, Eduart Grishaj reagon për herë të

“Oo Eduart, ik mor legen! T’ju vijë turp se çfarë po i bëni Luizit. Ti s’ke as gjak, as fe. Do na e hedhësh neve, – ne e dimë skenarin tuaj të fëlliqur. Ju do ta hiqni sonte Luizin, o plehra, bashkë me atë gruan tënde me zemër të kalbur”, vijoi Eduarti.
 
Më tej, ka publikuar edhe një mesazh që i ka dërguar i njëjti person, i cili i kërkon që t’i thotë Arbanës që t’i heqë block-un nga Instagram-i.

Me një shembull konkret, Eduart Grishaj reagon për herë të
 
“O Ed, të lutem, thuaji Arbanës të ma heqë block-un se më pëlqen shumë. I bëra një koment në lidhje me “BBVA” dhe më bëri block. Edi, të luuuuteeeem!!!”, i shkruan personi dhe regjisori e ka publikuar mesazhin duke shkruar “24 orë më vonë”.

Ndërkohë, Arbana ka marrë të tjera masa ndaj komentuesve që komentojnë me fjalë të rënda dhe fyese, qartazi, duke i bllokuar ata.

Artikuj të sugjeruar: