Celebrity

Gwyneth Paltrow thotë se të kesh fëmijë të vegjël 'shkatërron marrëdhënien' për prindërit o.O

Shkruar nga Anabel

14 Janar 2023

Gwyneth Paltrow thotë se të kesh fëmijë të vegjël

Gwyneth Paltrow dhe Katy Perry u mblodhën së bashku për të biseduar në The Goop Podcast.

Për çfarë po flisnin? Për fëmijët, kryesisht! Perry po rrit vogëlushen e saj, Daisy, me partnerin, Orlando Bloom. Bloom ka gjithashtu një djalë, Flynn, me Miranda Kerr.

Paltrow ka Apple, 18 vjeç dhe Moses, 16, me ish-bashkëshortin, Chris Martin, plus dy fëmijë adoleshentë nga martesa e mëparshme e burrit të saj Brad Falchuk. Divorci i Martin dhe Paltrow u finalizua në vitin 2016.

"Është e vështirë për një marrëdhënie," tha Paltrow. “Për shembull, unë kam parë prindër me fëmijë të vegjël dhe thjesht e prish marrëdhënien…. Është vërtet e vështirë!”

Perry, nxitoi të thoshte se nuk është e pamundur të kesh një marrëdhënie të shëndetshme dhe një fëmijë.

"Unë mendoj se nëse të dy njerëzit në marrëdhënie janë të gatshëm të bëjnë punën e tyre, atëherë do të jetë shumë më e lehtë," tha Perry. “Nëse një person mendon se nuk ka punë për të bërë, atëherë do të jetë vërtet sfiduese.”

Paltrow, nga ana tjetër, shtoi se "nuk është ndjerë kurrë më e vetmuar në jetën e saj pasi lindi vajzën".

Po ekspertët, çfarë mendimi kanë në lidhje me deklaratën?

Të bëhesh prind shpesh i rëndon marrëdhëniet, pavarësisht se si ishin ato më parë. Një pjesë e problemit është se prindërit janë të lodhur dhe kanë shumë më pak kohë për të kaluar me partnerin. Sigurisht që është një sfidë edhe si individ, edhe si një çift - megjithatë ndryshimet nuk kanë pse të jenë të këqija dhe deklarata si "fëmijët shkatërrojnë marrëdhënien" janë sigurisht të ekzagjeruara.

Burimi: Glamour