Moda

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh dimrin me stil

Shkruar nga Anabel

12 Janar 2023

 

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
@pixiesal/ Pinterest

Tani që i ftohti e mori seriozisht, të sjellim ca ide se ç’të veshësh që të jesh ngrohtë dhe yll në të njëjtën kohë.

Pallto e ngrohtë dhe pantallona të gjerë

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
@maryshkkaaa/ Pinterest

E gjitha e veshur me lëkurë

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
@cataliiina__/ Pinterest

Xhinse, bluzë, pellush

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
@dailymail/ Pinterest

Streçe dhe xhaketë e trashë

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
@harleymilan/ Pinterest

Gjithmonë cool

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
@marcellinee_j/ Pinterest

Pallto dhe fund

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
@nataliemullet94/ Pinterest

Një top dëbore

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
@JoannaRahier/ Pinterest

Xhaketë aviator dhe tuta të trasha

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
Pinterest

Xhinse, xhup oversize dhe kapuç

Disa veshje të ngrohta dhe të rehatshme, që ta përballosh
@sedchoco/ Pinterest

Artikuj të sugjeruar: