Muzika

20+ këngë që do jua bëjnë stërvitjen e radhës të duket si një festë, ku bëhet qejf!

Shkruar nga Anabel

9 Janar 2023

20+ këngë që do jua bëjnë stërvitjen e radhës
Photo Credits: Getty Images

Le ta pranojmë. Ndonjëherë, gjëja e fundit që duam të bëjmë është të stërvitemi. Nuk kemi durim, fuqi dhe 0 motivim. Pikërisht në këto raste na duhen dy gjëra thelbësore:

1. Disiplina

2. Muzika e mirë

Ndërsa ju kultivoni dhe punoni për atë të parën, ne ju ndihmojmë me dytën.

Nëse doni një listë këngësh që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë dhe do t’ju kthejnë energjitë, ja ku e keni:

1. “Hold Me Closer” - Elton John, Britney Spears

2. ”Just Dance” - Lady Gaga, Colby O'Donis

3. “Levitating - Don Diablo Remix” - Dua Lipa, DaBaby

4. “One More Time” - Daft Punk

5. “SUMMER RENAISSANCE” - Beyoncé

6. “Cake by the Ocean” - DNCE

7. “Dancing With the DJ” - The Knocks

8. “Crazy” - Gnarls Barkley

9. “You Got the Love; New Voyager Radio Edit” - The Source, Candi Staton

10. “Payback” - Cheat Codes feat. Icona Pop

11. “Burn” - Ellie Golding

12. “Hot Stuff” - Kygo, Donna Summer

13. “Hello” - Martin Solveig feat. Dragonette

14. “Starstruck” - Years & Years

15. “We Found Love” - Rihanna, Calvin Harris

16. “On the Floor” Radio Edit - Jennifer Lopez, Pitbull

17. “Bad Habits - MEDUZA Remix” - Ed Sheeran

18. “Stupid Love” - Lady Gaga

19. “Dark Horse” - Katy Perry, Juicy J

20. “You” - Regard, Troye Sivan, Tate McRae

21. “Seventh Heaven” - Beck

Burimi: Self