Flokët

Këto janë 5 modelet e flokëve që do të dominojnë 2023-shin

Shkruar nga Anabel

6 Janar 2023

Këto janë 5 modelet e flokëve që do të dominojnë
@dimitrishair/ Instagram

Jemi në ditën e gjashtë të vitit 2023 (nëse e ke humbur sensin e kohës) dhe menjëherë janë vendosur trendet e reja, veçanërisht për modelet e flokëve. Sigurisht, po i ndajmë me ty, që të frymëzohesh:

C Cut

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale)


Sipas ekspertëve, ky model flokësh ka superfuqinë të të ndryshojë formën e fytyrës!

Mix 'n match

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by leia (@artdr3am)


E bukura e këtij modeli? E stilon si të duash, prapë dukesh yll!
 
Prerja shkurt dhe e guximshme

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HAIR (@brianacisneros)


Kjo prerje cool dhe stylish do të të vendosë në qendrën e vëmendjes, kudo!
 
Vitet ‘90

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)


Po, kjo epokë do të na përndjekë edhe në vitin 2023!
 
Shtresat

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miami / LA Haircuts (@lindsayshair)


Epo, ky model u bë viral në 2022-shin, por tani 2023-shin do ta shohësh shumë më shpesh.

Artikuj të sugjeruar: