Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin janar 2023: Peshorja dhe Akrepi

Shkruar nga Anabel

2 Janar 2023

Horoskopi i Susan Miller për muajin janar 2023: Peshorja dhe Akrepi

Horoskopi i Susan Miller për muajin janar 2023: Peshorja dhe Akrepi

Tani që pushimet kanë mbaruar, do të zbuloni se janari nis me një aktivitet të madh. Ju mund të dëgjoni se keni marrë një pozicion të ri, një pozicion me status dhe ndikim më të madh, ose mund të përfundoni një projekt të madh afër Hënës së plotë më 6 janar. Urani do të jetë i këndshëm drejt Hënës së plotë dhe kjo mund të përkthehet në para bujare për ju. Nëse po merrni një punë të re dhe është koha e duhur, pyesni për përfitimet e kompanisë, të cilat duhet të jenë bujare.

Keni mjaft aktivitet të fokusuar te shtëpia ose prona tjetër që mund të zotëroni ose merrni me qira, ose mund të jeni duke menduar më shumë për familjen tuaj. Nëse ju duhet të lëvizni, mund të gjeni hapësira të përshtatshme për t'u marrë në konsideratë.

Për muaj me radhë, Marsi qarkullon në shtëpinë tuaj të nëntë të udhëtimeve në distancë, kështu që ju mund të bëni shumë më tepër udhëtime se zakonisht. Ose mund të përfshiheni në një çështje ligjore, e cila është zvarritur për javë ose muaj.

Një nga momentet tuaja më të mira të muajit do të ndodhë në ose pas Hënës së re të 21 janarit në Ujor. Hëna të ndriçojë shtëpinë tuaj të pestë të dashurisë së vërtetë dhe do t'ju hapë mundësinë për të takuar dikë të ri nëse jeni beqarë. Nëse jeni të lidhur ose martuar, do të keni më shumë kohë për të kaluar me partnerin/en.

Rrethoni 24 janarin në kalendar, një ditë ku Jupiteri dhe Dielli do t'ju ndihmojnë të ndërtoni një marrëdhënie të fortë dhe argëtuese (ose t'ju ndihmojnë të filloni një të re).

Keni shumë gjëra që po ndodhin dhe mund t’i bëni shumë prej tyre të funksionojë në favorin tuaj në këtë muaj të rëndësishëm.

Horoskopi i Susan Miller për muajin janar 2023: Peshorja dhe Akrepi

Duket se jeni në prag të ndryshimit, por ende nuk keni qenë në gjendje ta realizoni atë. Diçka po përfundon, kështu që nëse nuk është një udhëtim i bukur, dikush do t'ju vizitojë në qytetin tuaj.

Marsi është ende duke e bërë udhëtimin e tij nëpër shtëpinë tuaj të tetë të parave të njerëzve të tjerë. Ju mund të jeni të fokusuar në menaxhimin e parave. Bëni gjithçka që mundeni për t'i shpejtuar gjërat.

Mërkuri është gjithashtu në prapavijë deri më 18 janar, ndaj bëni një qasje të ngadaltë, por të sigurt hap pas hapi.

Nëse keni nevojë të rregulloni dekorin ose të rinovoni kuzhinën, ose nëse keni ndonjë send tjetër në listën që ka të bëjë me shtëpinë, Hëna e re e 21 janarit do të fusë energji në ato plane. Do të motivoheni nga opsionet e shkëlqyera që mund të gjeni tani, ose së shpejti, duke ju lejuar të veproni. Gjetja e një vendi të ri për të jetuar ndonjëherë mund të duket e frikshme, por kjo Hënë e re do të jetë më e mira e vitit 2023.

Sektori i shtëpisë sundon edhe prindërit tuaj, ndaj nëse keni qenë në kërkim të një zgjidhjeje të mirë për të ndihmuar nënën apo babanë, përgjigja e duhur do të shfaqet në ditët në vijim të 21 janarit.

Romanca do të luajë një rol shumë më të madh në jetën tuaj nga 26 janari deri më 20 shkurt, kur Afërdita do të kalojë në shenjën tuaj më të përputhshme, Peshqit. Filloni të kërkoni rroba të reja për sezonin e ardhshëm dhe mendoni për mënyra të tjera për të rifreskuar pamjen tuaj.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.