Celebrity

Kaq e patën! Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski i japin fund romancës

Shkruar nga Anabel

28 Dhjetor 2022

Kaq e patën! Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski i japin fund romancës

Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski tashmë i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Davidson dhe Ratajkowski , e cila u nda me bashkëshortin Sebastian Bear-McClard në shtator, u lidhën për herë të parë në nëntor.

Kohët e fundit, Pete është parë disa herë herë me aktoren Chase Sui Wonders,

Kaq e patën! Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski i japin fund romancës

ndërsa Ratajkowski u fotografua me artistin Jack Greer. Madje shkëmbyen edhe puthje.

Kaq e patën! Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski i japin fund romancës

Emily dhe Pete tani janë thjesht miq, tha një burim për Page Six.

Ratajkowski ishte e martuar me Sebastian Bear-McClard për katër vjet dhe kanë bashkë djalin 1-vjeçar, Sylvester. Davidson ka pasur marrëdhënie me një mori grash të njohura, duke përfshirë Kim Kardashian dhe Ariana Grande.