Fashion News

Momentet më të përfolura të modës për vitin 2022

Shkruar nga Anabel

25 Dhjetor 2022

Momentet më të përfolura të modës për vitin 2022

Nëse moda shpreh kohën në të cilën jetojmë, momentet më të mëdha të këtij viti treguan se po jetojmë në një botë të trazuar. Sigurisht pati edhe momente fuqizimi, si për shembull Rihanna me veshjet e shtatzënisë.

Këtu janë momentet më të përfolura të modës këtë vit.

Rihanna ndryshoi lojën për veshjet e shtatzënisë

Julia Fox u bë një muzë avant-garde

Nicole Kidman shënon fundin brazilian butt lift

Gigi Hadid dhe të tjera modele dhurojnë fitimet e tyre në Javën e Modës për Ukrainën

Kim Kardashian vesh fustanin e Marilyn Monroe

Linda Evangelista i rikthehet modelingut

Bella Hadid vjedh vëmendjen në Javën e Modës në Paris me fustanin e krijuar me sprucues

Alessandro Michele largohet nga Gucci

Balenciaga shokon me fushatën dhe kërkon falje