Flokët

“Çokollatë e nxehtë” është ngjyra e flokëve që do të dominojë stinën e dimrit

Shkruar nga Anabel

23 Dhjetor 2022

“Çokollatë e nxehtë” është ngjyra e
Instagram

Ndërkohë që biondet po vijojnë me nuancat e tyre të mjaltit, kjo periudhë sjell edhe rigjallërimin e flokëve brunë dhe një tendencë të re, spektaklare: flokë në ngjyrën “çokollatë e nxehtë”.
 
Emily Ratajkowski, Laura Harrier, Anne Hathaëay dhe Camila Cabello e kanë përqafuar këtë look të ri, ndaj nëse je brune dhe do të eksperimentosh, mund të frymëzohesh.
 
Emily Ratajkowski

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Camila Cabello

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dimitris Giannetos (@dimitrishair)

Kendall Jenner

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Lucy Hale

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dimitris Giannetos (@dimitrishair)

Amal Clooney

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dimitris Giannetos (@dimitrishair)

Artikuj të sugjeruar: