Celebrity

Pas gjithçkaje që ka ndodhur (& pritet të ndodhë), pallati mbretëror nuk ka më besim te princi Harry

Shkruar nga Anabel

22 Dhjetor 2022

Pas gjithçkaje që ka ndodhur (& pritet të ndodhë),
GETTY IMAGES

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë thënë gjithçka në dokumentarin e tyre në Netflix dhe shumë shpejt, Harry do të japë dy intervista bombë në dy media mjaft të ndjekura, “CNN” dhe “ITV”, madje në 10 janar pritet të publikojë librin e tij “Spare”, ku do të zbulojë më shumë sekrete të familjes mbretërore dhe sigurisht, të gjitha këto veprime janë shumë për t’u përballuar nga të afërmit e tij.
 
Sipas “The Times” në Londër, “Spare” do të përmbajë informacione edhe më ekskluzive se dokumentari “Harry & Meghan” dhe familja mbretërore është si nën gjemba për përmbajtjen e librit.

E, sipas “Entertainment Tonight”, edhe pse nuk ka një deklaratë zyrtare nga palltatet Buckingham dhe Kensington, sërish mbretërorët janë pa fund të inatosur me serialin. “Nuk ka mbetur më besim mes familjes mbretërore dhe dukës dhe dukeshës së Sussexes”, konfirmon burimi.

Shumë të tjerë thonë se princi William është i nxehur dhe i mërzitur me të vëllain, veçanërisht për intervistën që princeshë Diana ka dhënë në vitin 1995, për të cilën William është shprehur se nuk duhet të publikohet kurrë më, por gjithsesi u diskutua në dokumentar.

Tensionet mes familjes mbretërore dhe çiftit janë më prezente se kurrë dhe Harry dhe Meghan vijojnë t’i hedhin edhe më shumë benzinë zjarrit me veprimet e tyre.

Artikuj të sugjeruar: