Celebrity

Paris Hilton postoi foto nga festa e Krishtlindjeve dhe të gjithë po kritikojnë Kim-in, por pse?

Shkruar nga Anabel

19 Dhjetor 2022

Paris Hilton postoi foto nga festa e Krishtlindjeve dhe të gjithë po
@parishilton/ Instagram

Kathy Hilton, e ëma e Paris Hilton, organizoi një festë Krishtlindjesh gjatë fundjavës dhe sigurisht, ftoi Kim Kardashian dhe Kris Jenner.
 
Paris postoi një album me foto nga festa dhe shkroi: “Mami im organizon festat më ikonike”, por njerëzit në komente ishin totalisht të pakënaqur nga veshja e Kim-it, e cila në vend të xixave apo ngjyrave festive, shkoi e veshur me pantallona lëkure dhe crop top.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)


Njerëzit patjetër e komentuan veshjen e saj.

"Të gjithë janë veshur bukur dhe Kim duket si një 15-vjeçare që e kanë detyruar të shkojë te festa e prindërve".

Paris Hilton postoi foto nga festa e Krishtlindjeve dhe të gjithë po

"Pse është veshur ashtu Kim?"

Paris Hilton postoi foto nga festa e Krishtlindjeve dhe të gjithë po

"Veshja e Kim-it është (e përshtatshme) për një koncert rock, jo për festë Krishtlindjesh".

Paris Hilton postoi foto nga festa e Krishtlindjeve dhe të gjithë po

"Çfarë dreqin ka veshur Kim?"

Paris Hilton postoi foto nga festa e Krishtlindjeve dhe të gjithë po

Dikush sugjeroi që herën tjetër, Paris t'ia dërgojë Kim Kardashian ftesën me kodin e veshjes dhe të përfshijë edhe ngjyrat festive që duhet të zgjedhë Kim.

Paris Hilton postoi foto nga festa e Krishtlindjeve dhe të gjithë po

"Kim duket qesharake me atë veshje. Është e lezetshme për një natë në qytet, por jo për festën e Krishtlindjeve"

Paris Hilton postoi foto nga festa e Krishtlindjeve dhe të gjithë po

Pooor, gjithsesi, kjo ishte një ditë super e zënë për Kim, pasi me të njëjtën veshje shkoi edhe te festa e nipit të saj, Mason. 

Paris Hilton postoi foto nga festa e Krishtlindjeve dhe të gjithë po
GETTY IMAGES

Ndoshta kështu shkoi edhe te festa e Ben - Jen Affleck.

Pra, s'ka pasur kohë të ndërrohet!!!

Artikuj të sugjeruar: