Celebrity

Ç’duhet të shohësh patjetër? Bella Hadid, me flokët bionde platin (& duket fiks si Marilyn Monroe)

Shkruar nga Anabel

18 Dhjetor 2022

Ç’duhet të shohësh patjetër? Bella Hadid, me
Getty Images

Ka disa gjëra në jetë që thjesht janë të sigurta: Për shembull, princeshë Diana është gjithmonë e pavdekshme, The Weeknd është super i talentuar dhe toksiku i preferuar i TikTok-ut, Bella Hadid brune e përjetshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by nadia lee cohen (@nadialeecohen)

Por, le të ndalojmë te kjo e fundit, sepse tanimë nuk jemi më të sigurt: Bella është një bionde platin dhe duket totalisht si Marilyn Monroe.

Me modelin ikonik të flokëve, si legjendarja Monroe, Bella pozoi për një foto në Instagram dhe duket po aq delikate dhe e bukur sa Monroe.

Nuk e dimë nëse ky model do të mbetet për një kohë të gjatë, por gocat e famshme si: Ariana Grande apo Megan Fox e kanë zgjedhur pikërisht këtë ngjyrë dhe ndoshta është momenti që ta bësh edhe ti.

Artikuj të sugjeruar: