Celebrity

Herës tjetër që partneri ankohet për fotot tuaja 'provokuese', tregojini për partnerin e Britney-t!

Shkruar nga Anabel

16 Dhjetor 2022

Herës tjetër që partneri ankohet për fotot tuaja

Fotot dhe videot topless të Britney Spears tashmë janë diçka normale që nuk përbën më lajm. Duke marrë parasysh këtë, është normale që njerëzit të kenë kuriozitet për qëndrimin e partnerit të saj në lidhje me fotot e këngëtares.

Dhe ç'mendon ai?

28-vjeçari, Sam Asghari, shprehet kështu:

"Britney është i vetmi person që ende bullizohet për të tilla postime. Unë personalisht do preferoja që ajo të mos i postonte kurrë këto, por kush jam unë për të kontrolluar dikë që ka qenë gjithë jetës nën sytë e të gjithëve dhe ka qenë e kontrolluar për pjesën më të madhe të jetës së saj?!"

Komenti i Sam për Britney-n, 41 vjeç, vjen pas një sërë kritikash që këngëtarja po merrte në Instagram.

"Stop! Të lutem ndalo! Liria nuk është të heqësh rrobat", shkruante dikush.

Një tjetër i cilësonte postimet e Spears si "traumatizuese".

Pra, Sam dhe Britney janë të martuar, por megjithatë, kjo nuk i jep atij të drejtën për të vendosur se çfarë duhet apo nuk duhet të postojë në rrjete sociale gruaja e tij. E thjeshtë.

Burimi: US Magazine