Celebrity

As Selena nuk i shpëtoi serialit "Wednesday", por u frymëzua nga një tjetër personazh

Shkruar nga Anabel

12 Dhjetor 2022

As Selena nuk i shpëtoi serialit "Wednesday", por u frymëzua
@selena.gomez/ TikTok

Deri më tani, të gjithë e kanë parë serialin “Wednesday” dhe janë frymëzuar nga Jenna Ortega (personazhi i Wednesday), por Selena Gomez zgjodhi të bëhej si vajza-ujkonjë Enid, me personalitetin dhe flokët e saj shumëngjyrëshe.

@selenagomez

You gotta do what you gotta do

? original sound - Selena Gomez

Selena postoi një video në TikTok, ku u shfaq duke tharë flokët te një tharëse duarsh në tualet, ndërkohë që dukej kaq ndryshe me flokët bob me baluke dhe të gjitha ngjyrat e ylberit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wednesday Netflix (@wednesdaynetflix)

Sigurisht, ndjekësit e vunë re ngjashmërinë dhe nisën me komentet:

"Ajo është në periudhën e Enid", shkroi dikush.

As Selena nuk i shpëtoi serialit "Wednesday", por u frymëzua

Të tjerë, e ngatërruan me personazhin, derisa panë llogarinë e Selena-s.

As Selena nuk i shpëtoi serialit "Wednesday", por u frymëzua

As Selena nuk i shpëtoi serialit "Wednesday", por u frymëzua
 
Tani, nuk e përjashtojmë mundësinë (dhe ka shumë gjasa) që të jetë paruke, por kjo s’ndikon fare. Ky model duket kaq i ëmbël dhe cool!

Artikuj të sugjeruar: