Celebrity

Nëse po pyesni veten a e kanë parë Kate dhe William dokumentarin “Harry & Meghan”, të përgjigjemi ne

Shkruar nga Anabel

11 Dhjetor 2022

Nëse po pyesni veten a e kanë parë Kate dhe William dokumentarin
Getty Images

E gjithë bota ishte kurioze për ta parë dokumentarin “Harry & Meghan”, përveç Kate Middleton dhe princit William.
 
Sipas “Vanity Fair”, çifti refuzoi ta shihte dokumentarin që në momentin që doli dhe kanë në plan të mbajnë të njëjtin qëndrim.
 
Një burim pranë mbretërorëve theksoi se Kate dhe William po ruajnë qetësinë dhe se aktualisht, dokumentari po merr shumë vëmendje, ndaj ata nuk duan të komentojnë çdo kthesë apo ngjarje që mund të ndodhë.
 
Gjithsesi, deri në serinë e tretë, Meghan dhe Harry nuk kanë thënë asgjë pikante, përpos deklaratës së Meghan se Kate dhe William, si shumica e britanikëve, nuk i kanë shumë qejf përqafimet.

Artikuj të sugjeruar: