Celebrity Style

Fustani i Meghan është kaq elegant, sensual dhe modern sa do t'ju fiksojë!

Shkruar nga Anabel

7 Dhjetor 2022

Fustani i Meghan është kaq elegant, sensual dhe modern sa do t'ju

Meghan Markle dhe princ Harry, u shfaqën në eventin e "Ripple of Hope Award Gala" si fitues të çmimit "Robert F. Kennedy Human Rights Ripple of Hope Award" dhe prezenca e tyre meriton gjithë vëmendjen tonë! Dukesha e Sussex u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, me shpatulla jashtë dhe të çarë në pjesën e përparme. Fustani ishte sa elegant aq edhe seksi sa ju mund ta konsideronit edhe si fustan për t'u celebruar.

Fustani i Meghan është kaq elegant, sensual dhe modern sa do t'ju

Të kapur dorë për dore, çifti mbretëror Harry i veshur me një kostum të zi elegant nuk ngurroi t'i mbante çadrën të shoqes teksa dilte nga makina. 

Fustani i Meghan është kaq elegant, sensual dhe modern sa do t'ju

Nëse nuk ju fiksojnë këmbët kaq elegante dhe finesa e Meghan-it teksa del nga makina, nuk e dimë çfarë mundet!

Fustani i Meghan është kaq elegant, sensual dhe modern sa do t'ju

Look-un, princesha e përfundoi me flokë të kapura lart, grim të thjeshtë dhe këpucë të zeza. 

Fustani i Meghan është kaq elegant, sensual dhe modern sa do t'ju

Burimi: Elle