Celebrity Style

Më falni, po shohim një sirenë apo Rita Orën?

Shkruar nga Anabel

6 Dhjetor 2022

Më falni, po shohim një sirenë apo Rita Orën?
KARWAI TANG/ WIREIMAGE

Rita Ora di si të rrëmbejë vëmendjen dhe këtë e tregon më së miri paraqitja e saj në “British Fashion Awards”.

Më falni, po shohim një sirenë apo Rita Orën?
KARWAI TANG/ WIREIMAGE

Rita u shfaq e veshur me një fustan nga Nensi Dojaka dhe mund të themi se dukej fantastike!

Fustani kishte një ngjyrë të lehtë uthulle, ishte transparent dhe poshtë tij, një palë mbathje të kuqe. Në të njëjtën ngjyrë ishin edhe takat e këngëtares.

Më falni, po shohim një sirenë apo Rita Orën?
KARWAI TANG/ WIREIMAGE

Gjithsesi, Rita nuk u ndal vetëm te veshja që mori gjithë vëmendjen, por luajti edhe me makeup-in. Ajo përqafoi pamjen e një sirene, duke ndryshuar të gjithë fytyrën, për t’u dukur kaq ndryshe.

Artikuj të sugjeruar: