Celebrity Style

Veshja më elegante e çdo dimri: Ky kombinim i Angelina Jolie-s nuk vdes kurrë

Shkruar nga Anabel

30 Nëntor 2022

Veshja më elegante e çdo dimri: Ky kombinim i Angelina Jolie-s nuk

Çfarë nuk i mërzitet kurrë syrit janë kombinimet që s'njohin kohë, vend, trende dhe modë. Si kjo veshje e Angelina Jolie-s që me plot gojën mund ta themi se është përkufizimi i elegancës dhe finesës në dimër. Kombinimi chic i palltos kashmir dhe pantallonave serioze klasike. 

Veshja më elegante e çdo dimri: Ky kombinim i Angelina Jolie-s nuk

Aktorja u shfaq e veshur e gjitha në tonalitetet e ngjyrave të tokës- një pallto nude kashmiri deri tek gjuri, pantallona në ngjyrë tymi dhe taka nude. Kaq pak mundim për t'u dukur "wow"!

Veshja më elegante e çdo dimri: Ky kombinim i Angelina Jolie-s nuk

Në fakt, ylli i filmave ka qenë gjithnjë besnike ndaj kombinimit klasik sepse e di fuqinë që ka kjo veshje. 

Veshja më elegante e çdo dimri: Ky kombinim i Angelina Jolie-s nuk

Një pallto e tillë është investim sepse eklipson gjithçka zgjidhni të vishni poshtë saj.

Veshja më elegante e çdo dimri: Ky kombinim i Angelina Jolie-s nuk

Do të dukeni njësoj elegante si me streçe dhe UGG ashtu dhe me pantallona dhe taka. I gjithë sekreti është tek palltoja! 

Veshja më elegante e çdo dimri: Ky kombinim i Angelina Jolie-s nuk

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI