Celebrity

Thanë se postoi foton e djalit për të hequr vëmendjen nga Balenciaga, reagon Kylie

Shkruar nga Anabel

30 Nëntor 2022

Thanë se postoi foton e djalit për të hequr vëmendjen nga
Getty Images

Kylie Jenner postoi një seri me foto të djalit të saj të vogël me Travis Scott, por sigurisht, njerëzit e gjetën diçka për të thënë dhe nuk kanë hezituar të ndajnë qindra video, komente dhe spekulime në rrjetet sociale.

Thanë se postoi foton e djalit për të hequr vëmendjen nga
Tik Tok

Kylie adresoi këto spekulime, duke thënë: “Uh, pse duhet të postoj fëmijën tim që të mbuloj Balenciaga-n? Kjo është arsyeja pse nuk e bëj këtë. Gjithmonë keni diçka për të thënë”, pas videove të shumta në TikTok. 

@riristea Replying to @whoslei.i Kylie Jenner CLAPS BACK To Video Suggesting She Posted Her Kids To Distract From Balenciaga Scandal! #kyliejenner #wolf #wolfwebster #kylie #balenciaga #balenciagaholiday #balenciagacampaign #kyliestormi #travisscott #riristea #entertainmentnews #celebritynews #celebnews ? original sound - RiRi’s Tea ??

Dihet, për Kard-Jenners nuk ekziston rastësia, ndaj njerëzit mendojnë se Kylie e postoi enkas djalin që të heqë vëmendjen nga ajo çfarë po ndodh me markën Balenciaga, e akuzuar për fushatën “Gift Collection”, në të cilin seksualizonte fëmijët.

Balenciaga ka qenë në kritika të vazhdueshme për fushatën e fundit, ku shfaqeshin fëmijë të cilët seksualizoheshin dhe fetishizoheshin, si dhe dokumente të çështjeve që trajtonin pedofilinë dhe abuzimin e fëmijëve.

Kim Kardashian, një prej ambasadoreve më të famshme të Balenciaga, reagoi mbi fushatën skandaloze, duke u shprehur se po rivlerësonte raportin e saj me markën dhe se si nënë, ishte totalisht e shokuar. Deklaratën e saj mund ta lexoni këtu.

Artikuj të sugjeruar: