Celebrity

Upss! Pak pas ndarjes nga partnerët, rikthehen tek njëri-tjetri: Ç'po ndodh me ish-çiftin?

Shkruar nga Anabel

28 Nëntor 2022

Upss! Pak pas ndarjes nga partnerët, rikthehen tek njëri-tjetri:

Mund të jetë paksa herët për këdo që ende vuan për fundin e Olivia Wilde dhe Harry Styles, por duhet ta themi që këngëtari është shumë gati të bëjë përpara. Ose të kthehet pas. Diçka e tillë. 

Thashethemet e fundit flasin për një rikthim të raportit me ish-in e tij të famshëm, Kendall Jenner. Kjo e fundit përflitet gjithashtu të jetë ndarë nga i dashuri i saj Davin Booker që në tetor dhe rrjedhimisht, detajet bëjnë sens. Të dy single dhe më shumë se të lirë për të patur një shoqëri (fillimisht) bashkë.

"Harry dhe Kendall kanë qenë gjithmonë në kontakt, por tani që janë ndarë kanë pasur më shumë kohë për njëri-tjetrin. Kendall është nga ata pak njerëz që e kupton dhe në të njëjtin nivel fame me të. Ajo gjithashtu po kalon kohën e saj të vështirë."- janë shprehur burime për The Sun.

Harry dhe Kendall kanë qenë bashkë nga vitet 2013-2019 por me shumë ndarje dhe ribashkime ndërmejt kësaj kohe. 

Po të njëjtat burime thonë se për ish- dyshen të ishin çift ka qenë paksa e vështirë, por gjërat sigurisht që mund të ndryshojnë. Nuk i dihet kurrë! 

Burimi: Cosmopolitan