Celebrity

E gjeni dot kush është personi më i kërkuar në Google për vitin 2022?

Shkruar nga Anabel

25 Nëntor 2022

E gjeni dot kush është personi më i kërkuar në Google

“Hollywood CelebTattler” ka publikuar një listë me personat më kërkuar për vitin 2020 dhe gjejeni pak kush është personi që ka kryeson listën? Amber Heard, dora vetë, për shkak të gjyqit të saj publik me ish-bashkëshortin, Johnny Depp.
 
Amber ka grumbulluar një mesatare prej 5.6 milionë kërkimesh çdo muaj në SHBA, e më pas, lista vijon me Johnny Depp (5.5 milionë klikime/ muaj), Kim Kardashian, Elon Musk, Tom Brady (ndoshta prej ndarjes së papritur nga Gisele Bündchen), mbretëresha Elizabeth II, si dhe Pete Davidson (për arsye shumë të qarta).

Artikuj të sugjeruar: