Celebrity

Pas 9 muajsh, Kylie ende nuk po gjen një emër për të birin

Shkruar nga Anabel

24 Nëntor 2022

Pas 9 muajsh, Kylie ende nuk po gjen një emër për të birin

9 muaj pas lindjes së bebushit të dytë- që fillimisht bota e njohur me emrin Wolf- Kylie u kujtua të na thoshte se akoma nuk ka vendosur për emrin e vogëlushit, i cili për pak mbush 1-vjeç. Me pak fjalë, bebi quhet akoma Wolf, deri në një tjetër njoftim zyrtar. 

Këtë e konfirmoi vetë 25-vjeçarja në finalen e sezonit të dytë të The Kardashians, duke shtuar se emrin e ri me shumë gjasa do ta tregojë në sezonin e 3-të. 

Pas 9 muajsh, Kylie ende nuk po gjen një emër për të birin

"Emri i bebit tim është akoma Wolf. Do t'jua them vetë kur ta ndryshoj. Ndoshta në sezonin e tretë."- u shpreh ajo duke njoftuar se është shumë e emocionuar për shumë gjëra të reja që po vijnë, për bebushat e saj dhe për punën e projektet e reja. 

Ndoshta të gjitha këto e kanë larguar vëmendjen nga emri i bebushit që për momentin, quhet ende Wolf.

Burimi: Daily Mail

 

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI